HU:MAN

Webová aplikácia

zadanie

Náš klient prevádzkuje nadštandardnú reštauráciu HU:MAN pri Vodnom diele v Žiline a potreboval vytvoriť novú webovú aplikáciu, ktorá by odrážala hodnoty, ktoré sú v reštaurácii HU:MAN na prvom mieste - návrat ku koreňom stravovania, zdravý životný štýl a vysokú kvalitatívnu a estetickú úroveň pripravovaného jedla ako aj priestorov reštaurácie. Webová aplikácia mala byť zároveň jednoduchá a prepojená s ich interným systémom, z ktorého si mala preberať informácie o týždennom menu.

idea

Základnou ideou bola jednoduchosť, jedinečný dizajn a veľký dôraz na použitie webovej aplikácie na tabletoch a smartfónoch. Nemenej dôležité bolo použitie prírodných motívov a farieb, ktoré odzrkadľujú filozofiu reštaurácie HU:MAN.

riešenie

Pre HU:MAN sme vytvorili neštandardný dizajn a prototyp aplikácie v InVision, ktorý sme následne pretavili do funkčnej webovej aplikácie, ktorá sa prispôsobí každému zariadeniu - či ju už pozeráte na smartfóne, tablete alebo notebooku.

Spravovateľnosť

Webovú aplikáciu sme nasadili na náš CMS redakčný systém a prepojili cez rest API s interným systémom reštaurácie HU:MAN. Vďaka tomu môže klient spravovať obsah úplné sám.

Mobily a tablety

Vďaka responzívnemu dizajnu a našim skúsenostiam s tvorbou mobilných aplikácii sme pri mobilnej a tabletovej verzii navigačnej aplikácie dosiahli čiastočne až natívny zážitok z používania stránky. Tlačidlo navigácie vás na smartfóne automaticky prepne do vašej predvolenej navigačnej aplikácie a vy sa vďaka tomu dostanete do reštaurácie jedným klikom.

výsledky

Za prvých 6 mesiacov návštevnosť webu stúpla o 10 890%. Ľudia trávia na stránke 38x viac času - dĺžka návštevy stránky stúpla zo 7 sekúnd na 322 sekúnd. Ľudia novú stránku jednoducho milujú.

S webovou aplikáciou od BMT sme maximálne spokojní. Predčila naše očakávania a prináša aj reálne výsledky - našu reštauráciu vďaka automatizovanému párovaniu denného menu navštevuje viac ľudí.

Mgr. Tomáš Hladký, CEO

nehanbi sa!

Ste pripravení rozbehnúť váš biznis a marketing naplno?

zrušiť

kontakt

Meno*
Email*
Telefón
Vaša správa*
 Podľa zákona č. 18/2018 Z. z. súhlasím so spracovaním osobných údajov na účely odpovedania na moju správu. Prehlásenie prevádzkovateľa o spracúvavaní osobných údajov